Jak zaplanować wakacje?

W końcu przybyło nasze upragnione lato. Dalej muszę chodzić do swojej roboty, jednak zaczynam ostatnio myśleć o cudownych wolnych chwilach. Urlop zaplanowałam na koniec przyszłego miesiąca, także już za kilka tygodni będę w stanie w końcu odpocząć. Swoje wakacje zorganizowałam tak, że jestem przekonana, iż będą one niesamowitą przygodą!

Najpierw z przyjaciółmi planowaliśmy wyjechać za granicę. Każdego roku odwiedzamy Bułgarię, a ona w ogóle nam nie powszednieje, jednakże tym razem woleliśmy spróbować czegoś całkowicie innego. A jeśli odwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk również jest naprawdę ciekawym miejscem, a odpoczynek w Polsce nie musi oznaczać za każdym razem wylegiwania się na piasku. Przy tym aktualnie nie pragnę jakoś wyjeżdżać ze swojego kraju, ponieważ martwi mnie to, co dzieje się na świecie. Chcę przeczekać ten ciężki etap w swoim bezpiecznym kraju.

Urlop spędzam więc gdzieś nad polskim morzem. Nie planuję mimo tego przebywać w ekskluzywnym, czterogwiazdkowym pokoju, bo spróbujemy zarezerwować sobie wolny plac na terenie campingowym. Wyruszamy ze swoimi namiotami i śpiworami, rozbijamy obóz, a następnie robimy sobie prowizoryczną szkółkę przetrwania. Zamierzamy zabrać z domów jak najmniejszą kwotę gotówki i postarać się przeżyć udane wakacje niskim kosztem. Zamierzamy pływać, opalać się, spacerować i zwiedzać co ciekawsze okolice, za co prawie nic nie zapłacimy.

Jestem taka rozentuzjazmowana całym planem, że od niedawna odliczam dni do mojego wypoczynku. Jedziemy koleją, tak więc nawet podróż będzie całkiem ciekawa, ponieważ ostatnio podróżowałam koleją kilkanaście miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, iż nareszcie będę mogła przeżyć więcej czasu z najlepszymi znajomymi. Uwielbiam ich, więc nasze wakacje na pewno będą udane!